KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14819154

nr 1481 9154

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Gubbar. Signerad. Blandteknik, bildmått: 28x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x46 cm

måndag 8 augusti 2022
kl 20:24:39

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt